Vēsture un aktivitātes:
Fortema dibināšanas datums tiek uzskatīts par 2014. gada 14. februāri. Galvenie sniegtie pakalpojumi ir mārketinga risinājumi maziem, vidējiem un lieliem uzņēmumiem. Mēs izmantojam unikālas mārketinga stratēģijas, izmantojam savas izstrādātās tehniskās un vizuālās reklāmas sistēmas, kas ļauj sasniegt ievērojami labākus rezultātus.

Mēs strādājam Āzijas, Amerikas, Eiropas un Āfrikas tirgos. Mēs varam palīdzēt piesaistīt klientus vietējam tirgum, piemēram, Indijai. Vai arī mēs varam palīdzēt jums iziet no starptautiskā tirgus ar savu produktu. Piesaistiet jums jaunus klientus.

Uzņēmums veic pastāvīgus apmācības kursus, eksperimentus, testus, jaunu sistēmu izstrādi. Mums ir ne tikai ķekars sertifikātu, bet mēs esam arī praktiskāki. Ar klientiem, kuri uzdrošinās ieguldīt papildus, mēs pārbaudām jaunas mārketinga sistēmas. Daži no šiem veiksmīgajiem testiem ir kļuvuši par papildu pakalpojumu šādiem klientiem.

Mūsu misija:
Uzņēmuma “Fortema” mērķis ir saglabāt un uzlabot spēcīga mārketinga partnera statusu, paplašināties jaunos tirgos un piedāvāt jaunākos mārketinga risinājumus.

Mērķi un vērtības:
Sadarbības pamats vienmēr ir visaugstākā kvalitāte, godīgākā un ilgstošākā partnerība. Mēs tiecamies uz darba kvalitāti un klientiem, nevis kvantitāti.