Stop coronavirus technology

Stop coronavirus technologyAtverot sociālos tīklus, ziņu portālus: vienīgās ziņas un visa satiksme ir – korona ziņas. Būtībā tas ietekmē cilvēkus ar vājākiem nerviem un rada papildu bailes. Corona News ir pārņēmis cilvēku prātus un dzīvi. Bet kā internets un IT tehnoloģijas var palīdzēt pārspēt koronavīrusu?
Mēs varam teikt, ka viena persona – vienāda ar vienu mobilo tālruni. Mobilajiem tālruņiem ir GPS, interneta savienojums un citi mehānismi. Tas nozīmē, ka, ja cilvēks staigā pa ielu, viņu var izsekot.
Tehnoloģiskā iespēja numur viens – tādiem uzņēmumiem kā Google vai Facebook būtu iespēja dot ieguldījumu koronavīrusu aizsardzībā. Google vienā vai otrā veidā seko tālruņa trajektorijai.

Viss, kas jums jādara, ir jāinstalē Google Maps vai Facebook sīkrīka atjauninājums, kur:
1. Tiklīdz jūs zināt, ka jums ir koronavīruss, jums mobilais tālrunis ir jāatzīmē ar sarkanu karogu. Visbeidzot mēs varam redzēt vispārīgu cilvēku pārvietošanās karti.
2. Valdībai vai mediķiem jābūt atsevišķai piekļuvei, lai apstiprinātu konkrētu cilvēku kustīgās trajektorijas (jo cilvēki var marķēt sarkano karogu pat nesaslimdami).
3. Var izsekot arī cilvēkiem, kuri bija tuvu slimniekiem. Iespējams, ka šie cilvēki jau pārnēsā vīrusu, to nezinot. Vai vismaz būtu skaidrs, ka viņi bija atsevišķā riska grupā, jo atradās slima cilvēka tuvumā.
Mūsdienās gandrīz visi dodas ar mobilajiem tālruņiem rokās. Kāpēc tehnoloģija nevar palīdzēt glābt cilvēku dzīvības?

Ko tas mums nestu:
– Karantīna un pašizolācija kļūs kontrolētāka un digitalizētāka.
– Mums droši vien vajadzētu mazāk koronavīrusa testu.
– Šāds risinājums darbotos lokāli un globāli.

How useful was this post?

Click on a heart to rate it!

Rating: 5/5. Vote count: 92.

No votes so far! Be the first to rate this post.